Jigway Cards-Picture Puzzle
Resimli kartları kaydırın, yapbozları çözün ve güzel gizli resimleri ortaya çıkarın.
✓Kiểm tra tương thích trên thiết bị của bạn
- 0
- İndirmeler
- 259
- İncelemeler
- v1.4
- En son sürüm
İndir
Jigway Cards-Picture Puzzle ekran görüntüleri
Keşfetmek için kaydırın
Jigway Cards-Picture Puzzle hakkında
🧩 Jigway Kartları - Resimli Bulmaca - Rahatlatıcı Kart Tabanlı Bir Yapboz Oyunu
Resimli kartlar etrafında oluşturulmuş rahatlatıcı bir yapboz deneyiminin tadını çıkarın. Jigway Kartları - Resimli Bulmaca'da, her resim, tahta üzerinde karışık olarak yerleştirilmiş kartlara bölünmüştür. Kartları yerlerine kaydırın, eşleşen parçaları birleştirin, resim bloklarını tamamlayın ve son resmi ortaya çıkarın.
Oyunun oynanışı anlaşılması kolay ve ustalaşması tatmin edicidir. Çoğu seviyenin başında, tüm kartlar açık ve hareket etmeye hazırdır. Resim parçalarına yakından bakın, olası eşleşmeleri bulun ve resmi adım adım yeniden oluşturun.
Bazı seviyelerde ekstra bir sürpriz için yüzü aşağı dönük kartlar bulunur. Yakındaki kartlar doğru yerleştirildiğinde ve doğru bağlantılar yapıldığında, gizli kartlar açılır ve resmi tamamlamanıza yardımcı olur. Bu, oyunu sakin ve eğlenceli tutarken hafif bir hafıza mücadelesi ekler.
Her hamle önemlidir, bu nedenle düşünceli oyun, tahtaları daha verimli bir şekilde çözmenize yardımcı olur. Adımlarınızı planlayın, kartları daha büyük bloklar halinde birleştirin ve her yapboz tahtasını akıcı animasyonlar ve tatmin edici tamamlama efektleriyle bitirin.
✨ Jigway Cards-Picture Puzzle'ı Neden Seveceksiniz?
Kart Tabanlı Yapboz Oynanışı: Kartları hareket ettirerek ve resim parçalarını eşleştirerek resim bulmacalarını çözün.
Güzel Gizli Resimler: Her tahtayı tamamladığınızda renkli resimleri ortaya çıkarın ve yeni görsel temaların kilidini açın.
Akıllı Kaydırma Bulmaca Mantığı: Her kart için doğru yeri bulmak için odaklanma, hafıza ve görsel eşleştirmeyi kullanın.
Rahatlatıcı Beyin Egzersizi: Dikkat, planlama ve problem çözme becerilerini geliştiren sakin bulmaca seviyelerinin tadını çıkarın.
Yardımcı İpuçları: Bir tahta zorlaştığında ipuçlarını kullanın ve ilerlemenizi sürdürün.
Jigway Cards-Picture Puzzle, yapboz oyunlarından, resim bulmaca oyunlarından, kart bulmaca oyunlarından, kaydırma bulmacalarından, karo bulmacalarından, mantık oyunlarından ve rahatlatıcı beyin oyunlarından hoşlanan oyuncular için tasarlanmıştır.
Kısa bir molada hızlı bir seviye oynayın, uzun bir günün ardından rahatlayın veya daha zekice tasarlanmış oyun tahtalarıyla kendinizi sınayın. Her seviye, kart hareketini, görsel mantığı ve yapboz tarzı düşünmeyi temiz bir şekilde bir araya getiriyor.
📥 Jigway Cards-Picture Puzzle'ı İndirin Resimli kartları kaydırın, yapboz tahtalarını çözün, gizli resimleri ortaya çıkarın, temalı koleksiyonların kilidini açın ve bugün rahatlatıcı bir kart bulmaca macerasının tadını çıkarın!
Gizlilik Politikası: https://severex.io/privacy/ Kullanım Şartları: http://severex.io/terms/
- ↗Resimli kartları kaydırın, yapbozları çözün ve güzel gizli resimleri ortaya çıkarın.
v1.4 sürümündeki yenilikler
- Bu sürüm için değişiklik notu sağlanmadı.
Review for Jigway Cards-Picture Puzzle
9.2/10 from 259 reviews
Jigway Cards-Picture Puzzle eski sürümleri
KHÁM PHÁ RIÊNG CHO BẠN
Cá nhân hóa có kiểm soát
Lịch sử được lưu trong trình duyệt; server chỉ xử lý tín hiệu đã giới hạn để trả gợi ý và không lưu hồ sơ cá nhân.Đang nhận diện Android và ABI từ trình duyệt…
Phổ biến tại quốc gia của bạn
Xu hướng theo khu vực đã chọn.
Tiếp tục khám phá
Dựa trên app và danh mục bạn vừa xem.
Jigway Cards-Picture Puzzle
Benzer uygulamalar
Macera
Mystery Files: Hidden Objects
Do Games LimitedBulmaca
PicMerge
PlaySimple GamesBulmaca
Jigsaw Journey: Picture Puzzle
Lotum two GmbHBulmaca
脱出ゲーム 新作-Escape Room Club
GBFinger StudioBulmaca
Tricky Puzzle 2: Beyin Testi
YIKE TECHNOLOGY LIMITEDBulmaca
Wizard Sort
AITA GAMEBulmaca